#1 2011-07-27 17:02:44

solier

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-27
Posty: 11
Punktów :   

WAŻNE

Forum popekpoker.pl zawiesza swą działalność. Decyzja Popka jest nieodowracalna.
Ja i Mike bedziemy pracować nad postawieniem nowego forum. Nie chcemy żegnać sie ze stałymi bywalcami, sprobujemy do tego nie dopuścić.
Z uwagi na to postawimy nowe Forum, na zagranicznym serwerze.

Wsszystkie informacje odnośnie postępów, bedziemy pisać w tym poscie.

To forum tymczasowe, dla wszystkich którzy nie chcą tracić kontaktu z uzytkownikami popekpoker.pl

Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2011-07-28 12:18:02

popekpoker

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: WAŻNE

solier napisał:

Forum popekpoker.pl zawiesza swą działalność. Decyzja Popka jest nieodowracalna.
Ja i Mike bedziemy pracować nad postawieniem nowego forum. Nie chcemy żegnać sie ze stałymi bywalcami, sprobujemy do tego nie dopuścić.
Z uwagi na to postawimy nowe Forum, na zagranicznym serwerze.

Wszystkie informacje odnośnie postępów, bedziemy pisać w tym poscie.

To forum tymczasowe, dla wszystkich którzy nie chcą tracić kontaktu z uzytkownikami popekpoker.pl

Pozdrawiam.

Witam serdecznie, tak zawieszam działalność tym czasowo tak jak pisałem na forum, decyzja nie odwracalna że jakiś czas forum nie będzie działać. A co będzie jak za jakiś czas wystartuje?
Zbuntowaliście się z mikke133 nie dając mi nawet żadnej propozycji. Piszesz jasno że z mikke będziecie pracować nad nowym forum. Chcecie działać we dwóch i Popka mieć daleko gdzieś, ja to rozumie, ale nie spodziewał bym się tego po Was. Coś w stylu "judasza".
Nie żebym Wam zazdrościł, broń Boże. ; )

Nie chciałbym nawet wchodzić zabardzo w wasze forum ale spytać można było o zdanie.

Moją decyzją więc jest również to, że gdy forum kiedyś by wystartowało zmieni się cała administracja.

A wy Drodzy userzy wybierzcie jak wolicie. ; ) Jestem człowiekiem bezkonfliktowym, dla każdego chcę jak najlepiej.

Offline

 

#3 2011-07-28 15:41:15

mike133

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: WAŻNE

To Ty podjales taka decyzje i nie odezwales sie do nikogo z nas i nikt z nas sie nie buntuje. Zrozum ze oboje z solierem nie pracujemy i musimy cos robic zeby zarobic nawet jakies drobne, a bez forum i kontaktu z ludzmi to sobie mozemy pograc w pokera najwyzej. Myslisz ze bedziemy czekac jak wystartujesz z forum na nowo? Miesiac albo 3 miesiace? I pewnie w ogole nie ruszy bo je sprzedasz tak jak reszte swoich stron na allegro. Prawda jest taka ze juz od pol roku nie miales zadnych ambicji zeby cos robic na forum, wchodziles raz na 2 dni na 10 minut. Zarobiles na tym forum grube pieniadze najmniejszym wysilkiem bo miales innych adminow i modow ktorzy siedzieli non stop na forum wiec Ty nie musiales sie zbytnio wysilac. Zapominasz chyba jak duzo Ci pomoglem i ile czasu przez ponad 3 lata zostawilem na tym forum, ze 1,5 roku temu pomoglem Ci postawic to forum na nogi bo bylo jeszcze gorzej niz teraz chociaz wtedy nie bylo nawet ustawy i dzieki temu stalo sie takie jak bylo jeszcze 2 miesiace temu. Nie chce odchodzic z forum i to Ty powiedziales ze zmienisz zarzad bez rozmowy z kimkolwiek z nas... Ja musze cos robic i nie moge czekac na Twoje odwolanie ktore moze nie nastapic nigdy. Gdybys byl w porzedku to przynajmniej nam bys powiedzial kiedy i co planujesz. Za to wszystko co robilismy dla forum uzycz nam bazy adresow email jak chcesz byc w porzadku.

Offline

 

#4 2011-07-28 15:51:58

solier

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-27
Posty: 11
Punktów :   

Re: WAŻNE

Popek nie rozumiem o co ci chodzi. Przeciez my nie jestesmy we trojke braćmi syjamskimi i jesli zdecydowales sie wycofac, a my nie to chyba mamy prawo postawic forum.  Zresztą tak jak mike napisal, nic nam nie powiedziales o swojej decyzji, napisales w dodatku, ze zmienisz zarząd. Przeciez nie bedziemy pytać czy ciebie czy mozemy sobie forum postawić, bo z jakiej racji?

My z Mike nie bedziemy sobie wydzierac kont partnerskich i wspolnie bedziemy organizować turnieje. Na twoim forum był problem, bo miałes około 85 procent Kont partnerskich i my nie moglismy  organizowac turniejow, w tych wlasnie roomach natomiast ty chyba nie za bardzo sie starales, bo przez ostatni okres czasu dla forum nie byl zorganizowany zaden turniej.
Co do userow, mnasz racje mogą sami wybierać, albo siedzieć razem z nami taką samą paczką jak na twoim forum, albo czekac az na nowo twoje forum ruszy. Prawda jest taka, ze bardzo mozliwe iż w ogole nie wystartuje.

Offline

 

#5 2011-07-28 16:12:12

damakierr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-27
Posty: 14
Punktów :   

Re: WAŻNE

Chlopaki po co takie ostre slowa od razu ... patrząc na to z perspektywy widza mozna to odczuć tak :
-popek zle to rozegrales  bo postawiles wszystkich przed faktem dokonanym... A mogles chociarz z modami to uzgodnić i  zalatwić to wlasciwie ( jakas rozmowa  zarządu itd ;p) . Mam tu na mysli to ze mogles to lepiej rozegrac tak aby np mike  nie mogl napisac ze poczul sie olany .
Przed chwila byliscie dobrymikumplami a teraz sobie o taki drobiazg piszecie takie przykre rzeczy Trzeba isc do przodu i nie bardzo rozumie popek dlaczego masz im to za zle ( moze tez to zle rozegrali .. ale mysle ze to przez twoja postawe  , tak czuje) , no ale mieli prawo chocby po to aby  mala grupjka regsow z forum miala miejsce do dalszej egzystencji .
Tam gdzie sa pieniadze nie ma przyjazni ... taka jest prawda . Zastanawia mnie fakt jak sie rozlicza z modami itd... moj facet  byl modem i tworzyl forum od zera z kims ... mial udzial w zyskach zawsze.
nie spinajcie sie chlopaky ..

Ostatnio edytowany przez damakierr (2011-07-28 16:15:22)

Offline

 

#6 2011-07-28 21:30:03

popekpoker

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: WAŻNE

Mikke :
Nie odezwałem się do Was bo po co, skoro wiedziałem i byłem pewien że zamknę. Tu by nic nie pomogło jak umarłemu kadziło...
Co do kontaktu z Tobą ciężko było żebyś odpisał e-mail, próbowałem się dodzwonić byłeś nieosiągalny. No tak mogłem napisać na PRIV, ale nie czułem takiej potrzeby.
Rozumię że chcecie zrobić coś swojego, ponieważ nie chcecie czekać, ale myślicie że do czasu gdy wystartuje popekpoker to już będziecie rozwinięci ? Dla mnie syzyfowa praca, chyba że naprawdę myślicie pesymistycznie
i myślicie że nie wystartuję. Co do sprzedaży stron owszem sprzedałem stronę o kasynie bo to już całkiem strach. Forum jednak nie sprzedam. Nie mam ambicji od pół roku.
Racja, każdy ma swoje ciężkie chwilę, ale wstydził byś się tak mówić bo nie potrafisz zaglądnąć w siebie, widzisz tylko moje wady panie Mikke133.
Raz na 2 dni na 10minut może przesada ;P. Przyznam rację że tak mogło być jedynie przez ostatni miesiąc.
Zarobiłem grube pieniądze, tak wszystko wiesz najlepiej. O upadkach nic Ci nie mówiłem. Co śmieszniejsze mówisz że lekkim wysiłkiem. Przez 2 lata nie miałem czasu jechać do dziewczyny bo tylko forum i forum...
Tak zostawiłeś dużo na forum za co jestem Ci bardzo wdzięczny, smutno mi jednak że śmiesz mówić że "praktycznie nic nie robiłem" tak to można nazwać.

Żebym był wporządku chcesz żebym użyczył baze danych ? Haa.
A Czy dołożyłeś chociaż raz przez 3 lata chociaż złotówkę do serwera, domen, spraw technicznych, pozycjonowania czy grafiki ? Wszystko płaciłem sam, a było tego sporo,
nie wiem dlaczego miałbym wam użyczać bazę. Chcesz być wporządku to powiedz że mam trochę racji.

Solier :
Nie zdecydowałem się wycofać tylko zawiesić działalność na jakiś czas do odwołania. Tak macie prawo jak najbardziej, niech się wiedzie jak najlepiej ; ) Nie chcę nikomu źlę i po co te spinki ?
85% kont partnerskich miałem ? ;O Yhymmm...
No a starałem się jak mogłem, w niemal każdym roomie moich kont parnerskich był turniej. A dlaczego nie było kolejnego ? Każdy powinien wiedzieć. Menagerzy też nie chcą rzucać pieniędzmi w błoto.
Gdzie mogłem to załatwiałem i będę nadal cisnał w przyszłości.

Dlaczego mi wypominacie ostatni czas życia forum... Miałem ciężkie chwile jak pisałem wcześniej, takie trudne ? Nadal mam... postaowiłem zawiesić bo po co ma stać niemal pustę.
Nie widziałem na forum ani jednego postu ani twojego ani mikke133 od jakiegoś czasu. No tak, ja nie mam ambicji, nie robię turniejów etc...
Gdy będę gotów wystartuję!
Rozumiecieeeeeeeeeeeeeee???????!

No i widzę że solier ty też pesymistyczne myślenie, a żebyś się nie ździwił, zadużo mojego cennego czasu utopione żeby tak to skończyć.


Więcej nie dyskutuję, ponieważ taka rozmowa nic nie da, co najwyżej nas skłuci czego nie chcę.

Pozdrawiam.
Z poważaniem Popek1990

Offline

 

#7 2011-07-28 21:43:03

solier

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-27
Posty: 11
Punktów :   

Re: WAŻNE

popek nie chce sie klocic. napisze krótko. stawiamy forum, bo mamy taką ochotę. w zaden sposob nie chcemy w ten sposob nikomu zaskodzic.


pozdro

Offline

 

#8 2011-07-29 02:01:11

Lowlander

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: WAŻNE

Nie chciałem się wtrącać ale nie mogę patrzeć jak się żrecie tutaj chociaż OK macie prawo. Ja powiem teraz swoje zdanie.

O co Wam chodzi? Zawsze tam gdzie pojawia się temat kasy są problemy. Niech Mike i Solier zakładają co chcą ja stoję pierwszy w szeregu do pomocy.

Miałem plany związane z forum popekpoker ponieważ uważam, że jestem dobrym handlowcem i negocjatorem i wbrew znanemu powiedzeniu - potrafię od czasu do czasu z gówna bicz ukręcić. Poświęcałem dużo czasu dla forum jednak ostatnio nie za bardzo ponieważ musiałem zająć się pracą a teraz jestem bezrobotny a kasy na refach nie zarabiam. Dostałem pozwolenie na krzaczka na którym nie zarobiłem praktycznie nic. Prosiłem więc odstąpcie jakieś konta z lepszym oprogramowaniem na pewno coś ugram dla forum a na pieniądzach mi nie zależy bo do ich zarabiania moim zdaniem jest normalna praca. Dlatego też działałem nie dla kasy a dla ludzi. Ze mna jak z dzieckiem wystarczy poprosić o pomoc. Google translator nie przetłumaczy dobrych negocjacji  a ja tłumaczyłem wszystkim za darmo i to naprawdę sporo ( 1600 znaków ze spacjami kosztuje około 30 zł) nie chciałem nic za to.

Myślę że na nowym forum zbierze się cała stara wiara która jest zgrana. Vipy i kilku aktywnych i już będzie dobrze. Jeśli coś trzeba pomóc szczególnie w kwestiach handlowych (również w negocjacjach w językach obcych) oraz wizerunku to ja zgłaszam się pierwszy! Jak zwykle zresztą... znacie mnie.

NIe wszystko jeszcze napisałem co chciałem i skończę innym razem jak będę miał wenę. Potrzebny jest powiew świeżości wśród naszej braci może nowe forum czy serwis to jest dobry pomysł. Na forum wiało nudą. Tak chciałem to zmienić ale jak ktoś nie chce mojej pomocy to nie będę się na siłę cisnąć dlatego też z tego powodu rozważałem oddanie funkcji moda i wyrejestrowanie się. Prawda jest taka że to my tworzymy takie fora i gdy wieje nudą to podtrzymujemy przepływ nowych informacji a czasem po prostu gadamy o dupie maryni by tylko było o czym .... żeby cokolwiek się działo - my zwykli uzytkownicy. Utrzymaliśmy te forum do tej chwili i czy wydasz pieniądze na te swoje pozycjonowanie czy nie to bez ludzi i ich bezinteresownej często pomocy ch*ja zrobisz. A żeby zjednać sobie ich sympatię drogi Popku musisz z nimi być i oni muszą Cię widzieć. Nie możesz takiego forum zostawić sobie na kilka tygodni i tylko dodawać nowe bannery czy info o turniej....a zresztą nie chce mi się już dziś pisać - temat rzeka i Ty Popku i Mike i Solier macie rację każdy po trochu ale czytając to wszystko uważam że raczej nie dojdziecie łatwo do porozumienia.  Ja pójdę tam gdzie Administracja będzie naprawdę zapierdalać. Jak to będzie zobaczymy.

Ja na dziś skończyłem mam nadzieję że cokolwiek będziecie robić to będziecie myśleć o zwykłych userach.


Dobranoc.

Ostatnio edytowany przez Lowlander (2011-07-29 02:03:32)

Offline

 

#9 2011-07-29 19:45:51

lomo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: WAŻNE

mike,popek ,soli ze tak powiem bez owijania, po huj sie klocic i rzygac sobie kto ile nie zrobil na forum?Popek daje sobie siana ok,ale mike i soli walacza dalej (jak mike napisal zeby cos zarobic,nie wiem jak inni ale mi to wisi z jakiego banera sobie zakladam konto czy to popek.pl czy soli.mike .com )too po kiego grzyba sobie pojezdzac i sie klocic jak mozna przeciez sie dogadac , 2 forum kolejne sznase mysle ze dla wszystkich nie znam sie na wspolpracy z pokerromami i itp. ale mysle ze latwiej jest zalatwic 1 turek dla 2 for  niz dla 1 i tak jak lowlander napisal pojdzie tam gdzie administracja bedzie zapierdalac ,i ja tez tam uderze mam nadzieje ze z wiekszoscia bylego power rangers z forum ,  bless

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.adw.pun.pl www.bushi.pun.pl www.mag-team.pun.pl www.mesjasz.pun.pl www.mibm2011.pun.pl